محل تبلیغات شما

اولا که سلام،دوما که خواب دیدین خیر باشه????هرچیم عنوان پست باشه بازم خیالتون راحت که ملیکا خانم من یه جوریه که اصلا نمیشه ازش شکایت کنی????چون واقعا خودتونم ببینینش با حرف من موافقید ، چون بینهایت خوبه،بینهایتتتتتتتتتتتتتتتتت????????
البته خب هرزگاهی اذیت میکنن منو خانم خانما ولی خب دربرابر خوبیاشون هیچی به حساب نمیاد????????ولی اگه همون اذیت ها رو هم نکنن ممنون میشم ازشون????????
ولی خب شکایت زیاده،شکایت از خوبیاش،شکایت از اینکه فکر دل منو نکرده که اینقدر خوشگله و فکر منو نمیکنه که دیوونه میشم وقتی یه لحظه نگام میکنه???? شاید براتون بی معنا نظر بیاد حرفام اما زوده برای قضاوت کردن????وقتی یکی اومد و نشست کنج قلبتون و خونه کرد توی قلبتون اونم جوری که برای هیچ کس و هیچ چیز دیگه ای جایی نذاشت بمونه بهتون میگم????
آره هزار بار میدونم گفتم اما بازم میگم من تا زندگیمو دارم انگار کل دنیا رو دارم،انگار با یه چیزی فراتر از خوشبختی دارم زندگی میکنم،خودشم میدونه چقدر دوستش دارم اما هرزگاهی خودشو میزنه به اون راه????‍♂????‍♂????‍♂????‍♂یا شایدم منتظره من نازشو بخرم????‍♂که خب خودشم میدونه من همه جوره نازشو خریدارم????????
به هرحال بخوام از خوبیاش،از ویژگی هاش و . شکایت کنم هزار تا پست هم کمه پس این شکایت ها ادامه دارد.????????????(البته شکایت ها از نوع لوسش????????????)????????????????????????????????????????????????????????????????????

عاشقانه 2 عاشق بی انتها

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها