محل تبلیغات شما

خدایا تو خود میدانی که چه بی اندازه او را دوست دارم،خب گناه که نیست چون خودت عشق را در وجودم قرار دادی و من تنها کسی که ارزش عشقم را داشت او یافتم،تو خود میدانی چه بی بهانه منتظر شنیدن صدایش،دیدن قامت دلربایش و لبخند های مهربانش هستم????
گاه و بی گاه درخواست هایی از او دارم و ممکن است او را رنجور کند اما تو میدانی خدایا که تمام اینها برای این است که اورا دوست دارم،اگر او را دوست نداشتم،اگر برایم مهم نبود اصلا چرا باید روی او حساس میشدم؟؟؟چرا باید برایم مهم میشد که با چه کسانی حرف میزند؟؟؟چرا باید روی او غیرتی میشدم و حتی او برایم با اهمیت تر میشد از اطرافیانم؟؟؟????????????
خدایا تو خود از میزان علاقه و عشق من خبر داری،حال نمیدانم او اینکه من اینگونه دوستش دارم که برایم مهم است چه میکند و چه میپوشد را میبیند یا به جای درست دیدن، برعکس ، تنها خواسته هایم را وسیله آزار خود میداند؟؟????????????????
من آنقدر دوستش دارم که تا این اندازه او را برایم مهم میکند و همیشه میخواهم او تنها برای من باشد و تنها و تنها خواسته هایم برای این است که هزار برابر فراتر از حد تصورش برایم ارزش و اهمیت دارد و حتی بیشتر از خانواده ام،آری،حتی بیشتر از خانواده ام دوست دار او هستم،به امید روزی که خدایا تو کاری کنی که میزان عشق مرا بداند و هیچگاه فراموش نکند درخواست هایم چه دلایلی دارند و بداند که تنها و تنها از روی عشق خالصانه ام هستند????????????????????
دوستت دارم زیبایم و تا لحظه ای که جان در بدن دارم بدان خالصانه عاشقت هستم و به تو و وجودت عشق می ورزم????????????????????????????????????????????

عاشقانه 2 عاشق بی انتها

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها