محل تبلیغات شما

سلام عزیزان،من هرزگاهی شعر میگفتم و میگم و قطعا هم خواهم گفت برای زندگیم و خب خیلی از لحاظ شعر بودنشون چیزای به درد بخوری نیستن ولی خب گفتم بنویسم اینجا برای شما هم که اگه خواستین بخوندیشون،این شعری که توی این پست میخونید واسه وقتی بود که ملیکا خانم حالشون خوب نبود و منم گفتم چیکار بکنم چیکار نکنم که به سرم زد برای عشقم شعر بگم دوباره و حتی براش خوندم با آواز و فرستادم????چون اصلا تحمل ناراحتیش و غمگین بودنشو ندارم???????? به هرحال تنها کاری بود که اون موقع برای بهتر کردن حالش از دستم برمیومد،البته راستشو بخواین اون روز زنگ زدم بهش و کلی چرت و پرت گفتم تا بخندونمش و حالشو خوب کنم که خوب اگه یه ذره هم حالش بهتر شده باشه توی اون روز کلی برام ارزش داره????????????
خب پر حرفی نمیکنم بریم سراغش که البته خیلی هم چیز به درد بخوری نیست????????

این روزگار نیز همی بگذرد                                   آنچه ماند وجود جاودان توست

لحظه را دریاب و عیش در پیش گیر                       کآنچه ماند لبخند زیبای توست

شاید کمی سخت بگذرد دمی                                اما آنچه ماند خوشحالی پنهان توست

دمی فکر تو نهان نباشد از خیالم                            زآنکه کلی هستی ام وجود توست

هر لحظه زتو آموختم نکته ای                               چه نادره معلمی که جان توست

نادره بانوی مه روی من،لحظه ای نگر                      که آنکه سخن میگوید هردم فدای توست

کلام من سفله تر ز حد وصف توست                        این نیز ز کمال باجلای توست

آنچه در این جهان است هیچ ثمن ندارد                    زآنرو که معیار ثمن ها،عیار توست

آنچه به پایان میبرد این سخن را هیچ نیست    جان من،جان و سخنم تا به رستخیز از برای توست

شاعر : محمد

عاشقانه 2 عاشق بی انتها

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها